Všetko pre chovateľov škrečkov


Diskusia


O škrečkoch

Dátum: 09.08.2011

Vložil: Dáška

Titulok: Mounty

Môj škrečok stále kaká a ja neviem či má nejakú chorobu alebo čo ... :/ ale kaká ich normálne pevné hnedé :( prosím poraďte mi
:/ budem veľmi vdačná ... vopred ďakujem :)

—————

Dátum: 05.09.2011

Vložil: Admin

Titulok: Re:Mounty

Nie nič sa mu nestalo.

—————

Dátum: 17.04.2011

Vložil: majky1444

Titulok: deniska

ahoj.som nestastna lebo mojej deni sa prejavil asi nador ma ho taky velky pod prednov labkou :( kto vie ako pomoct pomozte ak tak len asi lekar moj mail je
majky1444@azet.sk

—————

Dátum: 12.01.2011

Vložil: imro

Titulok: moj skrecik

moj skrecok niekedy robi kotrmelce je to taky sportovec niekedy ked ho dam na podlahu tak zacne skrabat a ked doskrabe spravy kotul newiete preco

—————

Dátum: 03.01.2011

Vložil: adam

Titulok: pomoc

to som ja co som to stou pomocou pisal no ze je to samica nie samec

—————

Dátum: 23.01.2011

Vložil: Maťo

Titulok: Re:pomoc

Trochu sa ťa ešte bojí. ale zvykne si:DD

—————

Dátum: 05.09.2011

Vložil: Admin

Titulok: Re:pomoc

V sekcii Navikací program máš všetko

—————

Dátum: 03.01.2011

Vložil: adam

Titulok: pomoc

prosim vas moj skrecok syrsky stale cvaka zo zubami viem ze to je hrozba ale neviem co mam robit :( ryyyyychlo pls

—————

Dátum: 26.12.2010

Vložil: MAtikáá

Titulok: Angel

MOja ANgel čo som dostala na vianoce mala skončiť ako potrava pre hada preeto angel ako aniel po Anglicky a bolo to takto :
Moja sesternica mi mala dať jej tak aby som o tom newedela ale bol starý a zomrel presne ráno w štedrý den !! tak mi zhánala ale obchody boli zawreté no a ona pozna tekého uja co chová hady a on jej dal ked že bol pre mna no tak a moja angel mala byť večerou pre hada v ten deň !! a velmi dakujem tomu ujovi za moju angie !!!

—————

Dátum: 19.07.2010

Vložil: dada

Titulok: Lillyen

moja krasna Lilly je uplne milunka a zlatunka.rada sa mazna a najradsej papava take biele semiacka.ma rada aj ovocie.zjedla mi aj jahodu jablko(to miluje).davam jej aj hrach.ale fakt iba malicko aby ju nenafukovalo.raz som jej dala trochu viac.nechcela som aby zomrela tak som jej dala sestrinu aktiviu.nic sa jej nastastie nestalo:)

—————